Користь поцілунку

Користь поцілунку

1. Дослідження показали такі результати: люди, які часто цілуються, набагато рідше страждають карієсом. А все тому, що при поцілунку виробляється більше слини, а вона очищає зуби не гірше, ніж, наприклад, жувальна гумка.

2. Поцілунки здатні покращувати концентрацію, пам’ять, а так ж розумову роботу людини. Пояснення досить просте: в процесі поцілунку у людини поліпшується процес кровообігу, а ще обмін речовин. При поцілунку клітини головного мозку насичуються киснем.

3. Виявляється, поцілунок покращує роботу легенів. У нормальній ситуації людина робить приблизно 20 вдихів і видихів за одну хвилину. А ось під час поцілунку число вдихів здатне зрости в три рази.

4. Вчені проводили дослідження, які показали вражаючі результати: за поцілунок, який триватиме одну хвилину, людина здатна втратити 12 ккал. Підрахувати не складно: якщо цілуватися кожен день хоча б по три хвилини, то за один рік цілком можливо скинути 3 кілограми. Погодьтеся, досить приємний спосіб схуднути. Ні спортзалів, ні жорстких дієт.

5. Таке заняття, як поцілунок, є найкращими ліками від депресій і різного роду стресів. Як це працює? Ферменти, які виділяються під час поцілунку, не дозволяють виділятися глюкокортикоиду – гормону стресу.

6. Поцілунки дозволять вам тримати організм у тонусі, а так само заряджає його енергією. Причина очевидна – під час поцілунку в кров людини викидається адреналін.

7. Завдяки такому цікавому заняттю, як поцілунки, посилюється серцебиття. І це дуже добре, так як у свою чергу, це призводить до поліпшення обміну речовин, а так само до поліпшення кровообігу.

8. Поцілунок є найкращою гімнастикою для особи. Справа ось у чому: під час пристрасного поцілунку працює величезна кількість м’язів обличчя.

9. Завдяки поцілунків ваше життя стане яскравішим і щасливішим. Доведено, що під час поцілунку в кров потрапляє ендорфін – гормон щастя.