Кораловий замок – таємниця Едварда Лідскалніньша

Кораловий замок - таємниця Едварда Лідскалніньша

Між Майамі і Флоридою є перехрестя з покажчиком «Кораловий замок, 3 милі», який зовсім не схожий на інші творіння людини. Він зберігає в собі багато таємниць і привертає купу туристів і просто людей бажаючих розгадати таємницю побудови замку. Він складається з безлічі блоків, статуй вагою трохи більше 1100 тонн. Складається кораловий комплекс з квадратної вежі, стіл (витесаний у формі серця), крісел, різних стін, підземного басейну та інших будівель.

Кораловий замок - таємниця Едварда ЛідскалніньшаІ все б нічого, але побудував це диво маленький і слабкий людина з ростом в 152см і вагою 45кг. Едвард Лідскалніньш – каменяр, народився 12 січня 1887 на території сучасної Латвії. З дитинства відомо не багато: жив у бідній родині, закінчив всього 4 класу школи і в 26 років заручився з дівчиною на ім’я Агнес Скаффс. Вона була на 10 років молодшою ​​і ніч перед весіллям кинула Едварда. Через пару років іммігрував до Америки, автор Коралового замку знаходить роботу в таборах деревини.

На будівлю його мрії пішло 20 років і справді відомо, замість інструментів він використовував залишки від автомобілів, за допомогою яких витісував з коралового вапняку блоки. Але як йому вдалося самому все перевезти і спорудити багатотонні частини замку в потрібні місця?!! За легендою у нього була домовленість з одним, власником трактора з причепом. Сусіди бачили як по трасі перевозили блоки, але всі вони в один голос стверджували, що у Еда не було ні тягачів, ні підйомником для навантаження і вивантаження матеріалу. Практично всю роботу він робив вночі під ліхтарями і місячним світлом, а на питання «як ти все це робиш» він гордо відповідав – «я відкрив секрет споруди єгипетських пірамід».

У замок можна потрапити через величезні двері вигляді брили вагою в 9 тонн. Вона закріплена одним штирем і крутиться навколо своєї осі. Навіть маленька дитина може відкрити її, настільки легко вона провертається.

Після смерті в 1952 через рак шлунка, у вежі знайшли уривки про магнетизм землі та управлінні космічною енергією. Але пояснень не було … Очевидці стверджують, камені практично літали по повітрю, а одна старенька говорила, що Ед без проблем брав будь-який блок в руки і видавав специфічні звуки. Але що тут писати, коли можна це побачити. Нижче відео – приємного перегляду)