Кілька міфів про ігри

Кілька міфів про ігри

– Існує думка про те, що комп’ютерні ігри впливають на дитячу жорстокість. З цього приводу проводилося маса різноманітних досліджень, які до цих пір так і не дали позитивних результатів. Проте все більше фактів, які спростовують зв’язок комп’ютерних ігор з підлітковою жорстокістю. За статистикою, за 20 років в США в 2 рази знизилися показники щодо вбивств і грабунків, які здійснюють саме підлітки.

– Не так давно дівчата не особливо цікавилися комп’ютерними іграми. Проте часи змінюються і змінюються ситуації. За результатами опитувань, багато дівчата грають в комп’ютерні ігри і не тільки в казуальні. Вони цікавляться такими іграми, як action і багато інших. Все частіше зустрічаються команди в сітці, в яких беруть участь практично одні дівчата.

– Не піддається сумніву, що дуже багато накопичувачі залишаться в далекому минулому. І ось черговий міф про те, що ігри перестануть випускати на носіях – поки не знаходить свого підтвердження, хоча повільно, але все ж йде до цього. Сучасні ігри стали важити набагато більше, ніж раніше, і далі будуть збільшуватися в об’ємі. У теж час ще не у всіх є можливість підключити швидкісний інтернет.