Історичні монстри

Історичні монстри

Ця стаття дає вам можливість познайомитися з 10 історичними монстрами.

Історичні монстри

Слов’янський, вампір.

Як правило, вампіри – це істоти міфічні. Вони часто згадуються в фольклорі. Вампіри п’ють людську кров для продовження свого безсмертного існування. Зустрічаються і згадки про те, що у випадках, коли вампіри не можуть роздобути кров людини, то можуть харчуватися і кров’ю тварин. Найчастіший опис вампірів: живі мерці, керовані своєю жагою крові.

Історичні монстри

Німецький, перевертень.

Перевертні так само істоти міфічні, згадка про яких можна зустріти у фольклорі. Це кляті люди, які під впливом магії здатні перетворюватися або в вовків, або в волкоподобние істоти, під час повного місяця. Сучасні теорії свідчать про те, що образи як вампірів, так і перевертнів, цілком могли з’явитися з відомих медичних випадків хвороби порфірії.

Історичні монстри

Кельтський, банши.

Легенди свідчать про те, що банши видавала свої жахливі крики під вікнами того будинку, в який скоро завітає Смерть. Якщо Смерть незабаром очікує небудь свята людина, або ж людина великий, то під його вікнами можна було розрізнити голоси не однієї банши. Згідно з переказами, в банши перетворювалася жінка, яка пішла з життя при пологах, чи жінка, яку вбили. Шкіра банши має сірий або ж білий колір. Банши так само мають дуже довге волосся світлого кольору.

Історичні монстри

Латиноамериканський, зомбі.

Зомбі прийнято вважати повсталого з мертвих людини, вірніше, лише його тіло, яке не володіє ні волею, ні свідомістю. Перші згадки зомбі зустрілися в афрокарібскіх повір’ях вуду. На сьогоднішній день зомбі можна побачити в багатьох фільмах жахів. Наше уявлення про зомбі, як про мертвому тілі людини, яка наділена мінімальним інтелектом, не здатне себе контролювати.

Історичні монстри

Середньосхідний, упир.

Таке міфічна істота, як упир, відбувається їх стародавнього арабського фольклору. Упир, як правило, мешкає у безлюдних місцях або ж на кладовищі. У міфології згадується про те, що упирі – це джини, які належать до диявольського класу. Вони мали здатність приймати будь-яку форму, але впізнати їх можна в будь-якому подобі: по ослиним копитам.

Історичні монстри

Єгипетський, мумія.

Мумією прийнято вважати тіло покійного, яке охороняли від розкладання. Такого ефекту можна було досягти за допомогою різних засобів: прокапчіваніе, бальзамування і багато інших. Так само необхідні були певні природні умови для збереження тіла. У єгипетській міфології існує дуже велика кількість легенд і казок, в яких розповідається про прокляттях, що переслідують тих, хто наважиться розкопати могили муміфікованих тіл.

Історичні монстри

Японський, вони.

У різні часи, різні люди зображували вони по-різному. Але всі вони описувалися, як величезного розміру жахливі істоти, які мали великі кігті, роги на голові і кошлаті волосся. Часто зустрічається зображення вони з людським тілом, але зустрічаються й такі, що мають багато пальців або неймовірна кількість очей. З одягу вони має тільки стегнах пов’язку, яка зроблена з шкури тигра і завжди із залізною палицею в руках.

Історичні монстри

Англо-саксонський, гоблін.

Так само гоблін зустрічається у фольклорі. Його описують, як зле, шкідливе і запальність істота. Це свого роду фантом, гротескний або гномообразний. Розміри у гоблінів різні, можуть бути як карлики, так і зростанням з людини. У кожній країні гоблинам приписують різні здібності, а так само зображують трохи по-різному. Найчастіше їх описують, як дрібних істот, які дуже дратують. Вони нагадують кельтських будинкових.

Історичні монстри

Французький, огр.

Це людиноподібний монстр, неприємний, дуже великого розміру, противний і жахливий. У фольклорі багатьох народів огрів описують, як жахливих монстрів, які харчуються людською плоттю. Зображують їх, як правило, з величезною головою, бородою і, дуже часто, з гривою. Тіло надзвичайно потужне, а так само огри мають великий живіт.

Історичні монстри

Грецький, горгона.

Це грецька міфологія. Її зображують, як монстра, з гривою волосся з живих отруйних змій. Існують так само зображення горгони з іклами, як у кабана, і як крилатих чудовиськ. Легенди свідчать про те, що погляд горгони здатний перетворити жива істота в камінь.