Історія памперсів

Історія памперсів

Ведучому хіміку-технологу компанії Procter & Gamble Віктору Міллзу, прийшла ідея створення Pampers в той час, коли він допомагав своїй доньці доглядати за дітьми. Відповідно, йому доводилося багато разів виймати з під малюків мокрі пелюшки, потім їх прати і сушити.

До речі, люди в інтернеті набирають слово памперс майже 100 000 разів на місяць по різних пошуковикам, хоча це всього лише бренд, а виробників підгузником можна нарахувати в світі більше 100 штук. Окреме спасибі цьому факту можна сказати хорошою рекламної компанії Pampers і деяким збігом обставин, наприклад як: в 90 роки в Росії не було поширене інших підприємств окрім як останньої, та й сама історія початку підгузника зобов’язує мимоволі їх називати памперсами.

І тоді придумав одноразову пелюшку – свого роду складчаста прокладка, яка швидко вбирала вологу, і яку він задумав розмістити в труси особливої ​​форми. Моделями для свого винаходу спритний дідусь випробував на онуках. Він взагалі все відчував на своїй сім’ї: у ті часи, коли всі люди чистили зуби зубним порошком, сім’я Міллза чистила їх рідкої пастою, ще одним винаходом чоловіки.

Після того, як Міллз поекспериментував з різними матеріалами, він розробив для компанії P & G новинку, яку стали випускати під торговою маркою Pampers.

Але технології і розум людини не стоять на місці, так вже придумані дуже зручні багаторазові підгузки.