Характер людини за формою губ

Характер людини за формою губ

Кожна людина може навчитися з легкістю визначати характер людини по його рисам обличчя. Губи людини символізують зіткнення зовнішнього і внутрішнього світів. Ця стаття навчить вас, як отримати інформацію про людину, тільки глянувши на його губи.

1. Пухкі губи. Люди з такими губами з легкістю здатні зобразити всі свої почуття за допомогою красивих виразів. Пухкі губи характеризують свого володаря, як людину, щедрість якого не знає кордонів. Вони не здатні відмовити в допомозі тим, хто її насправді потребує. Люди з пухкими губами чуйні і чуттєві.

2. Тонкі губи. Люди, які наділені тонкими губами не витрачають дорогоцінний час на такі речі, як розмови. З цього можна зробити висновок, що володарі тонких губ не занадто товариські. Це ознака того, що перед вами людина цілеспрямована. У багатьох це може асоціюватися з похмурістю, але це далеко не так. Люди з тонкими губами сповнені енергії, тяги до перемикань, а їх оптимізм вражає. Такі люди здатні стати відданими друзями і надійними партнерами.

3. Опукла нижня губа. Це ознака того, що перед вами людина з частими змінами настрою і надто емоційний. Як правило, такі люди живуть сьогоднішнім днем, їх не турбує майбутнє. Вони здатні, наприклад, відкласти важливі справи для моментального задоволення своїх бажань. Володарі опуклою нижньої губи наділені неймовірною інтуїцією.

4. Більш опукла верхня губа говорить про те, що перед вами знаходиться цілеспрямована особистість. Самодисципліна і витримка так само властива власникам опуклою верхньої губи. Немає жодних сумнівів – така людина точно знає свої цілі життя і йде до них. Їм властива деяка егоїстичність і кілька завищена самооцінка, але, не дивлячись на це, люди вельми надійні. Вони ніколи не кинуть розпочату справу на півдорозі.