Гігантські гойдалки каньйон

Гігантські гойдалки каньйон

У штаті Колорадо є дуже маленьке містечко, який називається Гленвуд Спрінгс. Це місце знамените тим, що має дуже широкий асортимент атракціонів, який паразит всіх членів вашої родини. У парку атракціонів Гленвуд Кавернс розташовуються Гігантські гойдалки Каньйону. Ці гойдалки затишно влаштувалися прямо над річкою Колорадо на висоті 396 метрів. Ці незвичайні гойдалки можна знайти прямо на ігровому майданчику. Такий атракціон призначений для тих, хто шукає адреналін. Ці Гігантські Гойдалки безумовно не є атракціоном, на який батьки спокійно пустять своїх чад.

Гігантські Гойдалки Каньйону – натуральний залізний звір, який розташований прямо на схилі скелі. На швидкості 80 км / год гойдалки підкидають відразу 4 людини, які летять під кутом 112 градусів. На такому атракціоні бажано кататися тільки тим людям, у яких або дуже міцні нерви, або тим, хто гостро потребує викиді адреналіну. Справа в тому, що коли людина знаходиться на найвищій точці Гігантською Гойдалки, під собою він бачить бездонний обрив. Від катаються постійно чується крик, чи то від страху, чи то від захоплення, а можливо, і від того і від іншого. Час катання дуже не багато – всього одна хвилина.

Ці знамениті гойдалки створив якийсь Стів бекліті у віці 41 року. Хоча він шалено любить своє творіння, сам же всього один раз катався на ньому. Однак він заявив, що відчуває значно більше насолоди, коли чує вигуки захоплення, які лунають з гойдалок. А адже ця версія гойдалки не перша. Створена спочатку версія цих дивовижних гойдалок не викликала захоплення у Стіва. Вона здалася йому дуже нудною і простий, адже пасажири зовсім не далеко запускалися в простір. І вже в 2011 році була випущена теперішня версія.

Щоб прокотиться на гігантській гойдалці Каньйону, майбутні пасажири зобов’язані підписати якийсь формуляр, який звільняє від будь-якої відповідальності. Ще особи, що не досягли 18-річчя, не мають права прокотиться, за них обов’язково повинен розписатися або батьки, або ті, на кого оформлено опікунство. Для зручності і для економії часу заповнити заздалегідь даний формуляр можливо, завантаживши з веб сайту парк атракціонів.