Фульгуріт небесне скло

Фульгуріт небесне скло

Фульгуритів прийнято називати форми, які формуються під час удару блискавки в пісок. При попаданні блискавки в пісок, останній нагрівається до неймовірної температури. У слідстві пісок перетворюється в скло, яке має унікальну і неповторну форму.

Таке явища надзвичайно рідкісне. Появи таких шедеврів – унікально в природі. Кожен день земля приймає близько 16 мільйонів блискавок. А фульгуритів є рідкісним явищем тому, що вони надзвичайно крихкі, і дістати з землі людині, яка до цього не підготовлений, неможливо. Можна припустити, що найчастіше фульгуритів зустрічаються в пустелях. Виявити їх допомагають піщані бурі, що сприяють вилученню з піску небесного скла.

Застосовують фульгуритів у виготовленні коштовностей. Наприклад, вставляють в оправи з дорогих металів. Якщо небесне скло виходить міцним, з нього можна зробити навіть кільця, які коштують набагато дорожче прикрас з металів. Дослідження показують, що такий матеріал здатний покращувати здоров’я людини: сприяє поліпшенню функціонування внутрішніх органів, покращує кровотік, а так само тонізує м’язовий тонус.

Досить проблематично отримати фульгуріт в домашніх умовах, проте, це можливо. Для початку слідують відшукати найвищу точку в радіусі, рівному 10 кілометрів. У цей точку слід встановити шест з металу. На жердині повинна бути закріплена залізна коробочка, в якій знаходиться пісок. На місці конструкція повинна залишитися до найближчої грози. Зверніть увагу на наступне: шест повинен одним кінцем йти в землю. Це правило важливо для того, щоб розсіяти розряд блискавки. Конструкція ні в якому разі не повинна знаходитися на даху будинку.

Після того, як блискавка пройде через коробочку, пісок в ній перетворитися на скло. Увага: при попаданні розплавитися і сама коробка, так що вам належить запропонувати чимало зусиль, щоб витягти фульгуріт.