Фенечки як талісман

Фенечки як талісман

Існує чимало забобонів, пов’язаних з фенечками. Одне з них свідчить, що ні в якому разі не можна плести заново фенечку, яка порвалася, з того ж бісеру. Адже це не просто так: прийнято вважати, що коли людина зав’язує фенечку на руці, то він зобов’язаний загадати бажання. Вважається, що фенечка обов’язково порветься, коли бажання буде виконано. Якщо ж сплести порвану фенечку, вона втрачає свою магічну силу і перестає бути талісманом, так як її місія по виконанню вашого бажання вона вже виконала. Якщо порвана фенечка вам дорога, просто збережіть її на пам’ять і ніколи не забувайте, що бажання ваше виповнилося. Якщо ж у вас ще є не виконані бажання, тоді краще сплетіть нову фенечку і загадайте бажання на неї.

Хочемо поділитися з вами однією історією про талісман. Одного разу бабуся подарувала дівчинці дуже красиву картину, на якій був зображений пейзаж. Коли картина зайняла постійне місце на стіні в кімнаті дівчинки, її життя стала дуже безтурботним, все йшло просто чудово. Як тільки ця картина з’явилася у нової господині, дівчинка стала відчувати надзвичайний прилив енергії. Це була ознака того, що талісман був підібраний просто чудово. Минуло дуже мало часу, перш ніж у дівчинки покращилася успішність у школі, а так само вона дуже швидко досягла досить хороших результатів у своєму захопленні: на заняттях музикою. Пару раз навіть займала призові місця, прийнявши участь в різних конкурсах. Зміни відбулися і в особистому житті: вона познайомилася з чудовим хлопцем, який став займати в її житті багато місця. І ось минув час. Дивлячись на картину, дівчина перестала помічати певного роду тепло, яке, як їй здавалося, випромінювала чудова картина. Однак життя продовжувала дивувати дівчину приємними моментами. Пояснень дівчина, природно, не знаходила.

Пояснюється все досить просто: з часом всякий талісман втрачає свою магічну силу. А дію свого роду чар припиняється тому, що талісман впорався зі своїм завданням. У цій історії картина призначалася для того, щоб допомогти дівчині повірити в себе. Коли ж це відбулося, талісман втратив свої магічні здібності і залишився просто дуже красивою картинної. Так що не потрібно особливо переживати, якщо раптом ви відчуєте, що ваш талісман перестає діяти. Рано чи пізно все – таки прийде розуміння того, талісман більше не потрібен, в ньому просто більше немає необхідності, так як ви зрозумієте, що вже без особливої ​​праці здатні самостійно і вірно справлятися з поставленими завданнями.