Факти, які впливають на людський інтелект

Факти, які впливають на людський інтелект

Інтелект людини важко не тільки виміряти, навіть практично неможливо визначити. В його основі лежить кілька факторів. Наприклад, генетика, харчування, а так само місце проживання.

1. Природа.

Протягом багато часу вчені намагаються визначити, яким чином генетична спадщина впливає на інтелект. Виявляється, наші гени впливають не тільки на наші розумові здібності, але і на IQ. На рівень інтелекту свій внесок вносять функціональність і структура нашого мозку. Лобові частки, які добре працюють, покращують і функціонування мозку. Він краще обробляє інформацію, покращується ефективність роботи. Ці фактори вказують на більш високий рівень IQ.

2. Харчування в перші роки життя

Ми те, що ми їмо, а так само те, чим харчувалася ваша мати під час вагітності. Це безпосередньо пов’язано з розвитком мозку, з поведінкою людини і, природно, з інтелектом. У перші наділи життя людина повинна отримувати багато поживних речовин. Це сприяє збільшенню розміру мозкового вітрила (частина мозку, що відповідає за пам’ять і навчання).

3. Виховання

Це одна із самих обговорюють тим. Вчені весь час вивчають близнюків, які були розділені. Передбачається, що інтелект – біологічне поняття. В такому випадку, близнюки при народженні повинні мати однаковий рівень IQ. Це не завжди так. При народженні людина генетично розташований до того, що інтелект повинен бути середнім. Підвищити ваш IQ допоможуть життєвий досвід, а так само освіту.

4. Порядок народження

До однозначного висновку науковці в цьому питанні так і не прийшли. Існувала думка, що старші діти в сім’ї були набагато розумнішими, ніж їхні молодші брати чи сестри. Як виявилося, порядок народження всього лише визначає потенціал для навчання, здатності міркувати. У кінцевому рахунку, це допоможе визначити рівень IQ. Дитина, який народився першим, як правило, набирає на три пункти більше, ніж молодші діти в родині.

5. Навколишнє середовище

На інтелект впливає так само і наш спосіб життя. Наприклад, дієта, околиці, і навіть токсини, які отримує людина, перебуваючи в утробі матері. Для прикладу візьмемо сигаретний дим. Він негативно впливає як на дитину, який ще не народився, так і в процесі куріння. Безперечно: це впливає на розумовий розвиток людини.