Факти про злочинність і насильство на TV

Факти про злочинність і насильство на TV

Злочини на телебаченні стали настільки популярні, що якщо прямо зараз включити телевізор, то ймовірно ви їх витратах відразу ж. Ці типи шоу здаються настільки реальними, що багатьом людям важко відрізнити те, що є фантазією і що є дійсністю. Але злочини, які показують на ТБ, далекі від реальності на самому те справі. У цій статті викладені декілька цікавих фактів, які виразно змусять вас піддати сумніву свої улюблені телевізійні злочину наступного разу, коли ви будете спостерігати за ними.

1. Майже всі злочини по телевізору будуть вирішені, а винні заплатять за свої дії.

2. телевізійні персонажів було вбито майже в тисячу разів більше, ніж було вбито людей в реальному житті.

3. Якщо на ТБ є негативні іторіі про поліцію, то відразу ж з’являються позитивні.

4. Більш ніж 40% телеглядачів вважають, що поліцейські телешоу забезпечують точне зображення того, як працює поліція, але тільки 14% поліцейських погодяться з цим.

5. Часті помилки, зроблені на телевізійних поліцейських драмах, включають:

a) Поліція у фільмах часто створює таку картину в громадських місцях, яка фактично ставить невинних свідків у ще більш небезпечне становище.

b) Місця злочинів рідко охороняються і легко доступні стороннім.

c) Телевізійні поліцейські стріляють своєю зброєю кілька разів годину, у той час як реальний поліцейський може пропрацювати 60 років і вистрілити зі своєї зброї тільки одного разу.

6. По ТБ злочину вказують, що тяжкі злочини дуже поширені, і сотні людей вбивають кожен день.

7. Телевізійна поліція в стані зігнути закон в своїй користі, щоб допомогти їм вирішити злочин, в той час як насправді є дуже суворі процедури, за якими всі повинні слідувати.

8. У всіх фільмах показують, судово-медичні лабораторії обладнані всім тим, що їм потрібно для того, щоб розкрити злочин. У реальному житті, лабораторії, як правило, потребують фінансування.

9. У фільмах по ТБ в змозі знайти і проаналізувати дані швидко і зробити висновок негайно.

10. Кілька головних персонажів в філм по ТБ в змозі робити приблизно 5 різних судових і слідчих робіт кожен день і розкрити будь-який тип злочину самостійно. Насправді потрібно понад 6 різних відділів, які сповнені фахівців, щоб з’ясувати те, на що вказує частина доказів.