Факти про зачіски

Факти про зачіски

Чого тільки не придумають жінки для того, щоб удосконалити власну зовнішність. Для зміни способу самим відповідним матеріалом з незапам’ятних часів було волосся, стрижки фото, яких часто шукають в інтернеті. Дивлячись на моделей на подіумах, неможливо уявити собі більш неординарні зачіски. Однак, в далекому минулому так само жінки намагалися вразити всіх своїми екстравагантними зачісками.

-Краса вимагає жертв, і це найчастіше означає, що жінці, щоб мати гарну зачіску, доводиться стикатися з багатьма незручностями, такими, як, наприклад, сон на бігудях. Однак, сучасниці Марії Антуанетти, і вона в тому числі, могли їм тільки позаздрити. Для того, щоб зберегти зачіску, жінкам того часу доводилося спати на маленькій подушці, які необхідно підкласти під потилицю. Ще вони використовували спеціальну металеву сітку, яка грала роль покривала. На такі жертви йшли жінки не просто так: річ у тому, що у сні часто підкрадалися миші і псували жіночі зачіски.

– Божевільні ідеї все тієї – ж Марії – Антуанетти втілював в життя її особистий перукар Леонар. Саме він став творцем зачісок висотою в метр. Так само завдяки йому світ дізнався такі назви зачісок, як «таємна пристрасть», а так само «хтива».

-Для самих складних зачісок минулого був винайдений обов’язковий аксесуар. Ця була свого роду поличка, якої чесали шкіру голови. Вся справа в тому, що жінки ходили зі своїми зачісками не один тиждень і за такий проміжок часу в складній конструкції заводилися воші. Природно, така дрібниця була значною, порівняно з красою, проте, це було вельми прикрим незручністю.

– Вше сказане і близько не може рівнятися з тими незручностями, які відчували жінки ще три століття тому. Одні з найбільш складних і красивих зачісок обов’язково прикрашалися живими квітами. Однак підтримувати їх свіжими було дуже не просто: доводилося у волосся вставляти маленькі вазочки, які заповнювалися водою. Але, для того, щоб мати таку зачіску, обов’язково потрібно було мати ще й гарною поставою, так як при ходьбі воду можна було і розлити. Ось де справді були потрібні жертви.