Факти про сон

Факти про сон

Стаття про цікаві факти про сон повідає вам про рекорди людей, пов’язаних зі сном, історії деяких людей. Так житель Індії, Вадакенгар Муххамед, знаменитий тим, що встановив один з найбільш цікавих рекордів : він не спав цілих 46 років!!! У 34 роки в Вадакенгара почалися сильні і постійні болі в очах, що призвело до розладу сну. За всі свої безсонні року цей чоловік вивчив напам’ять Коран.

Протилежний рекорд (самий тривалий сон) належить якійсь Кароліні Ольсон, мешканці Швеції. Коли чотирнадцятирічна Кароліна (1876 рік) поверталася зі школи, стався нещасний випадок. Посковзнувшись, дівчинка сильно вдарилася головою. Але не минуло й кількох днів, як Кароліна занурилася в такий міцний сон, що її не зміг розбудити електричний струм. Мама дівчинки не покидала дочка, впавшую у такий глибокий сон, але так і не дочекалася моменту, коли донечка відкриє, нарешті, очі. В 1908 році мати померла, і її місце біля сплячої замінила сусідка.

Самий тривалий сон – 42 роки і 42 дні. Кароліна прокинулася в 56 років, але на вигляд їй можна було дати і 25. Її життя пішла нормальним ходом і пішла з неї у 88 років.