Факти про критичні дні

Факти про критичні дні

1. В основному, у холодну пору року дівчат мучать сильні болі в критичні дні.

2. Приблизно півсклянки крові втрачає жіночий організм за весь менструальний цикл.

3. Яйцеклітина – найбільша клітина в організмі людини. Цей вид клітин є єдиним, який можна побачити навіть неозброєним оком.

4. За все життя у жінки припадати приблизно 3,5 тисячі днів на менструальний період.

5. Менопауза у природі буває тільки в трьох видів ссавців: горбаті кити, слони, і жінки.

6. Досить часто до повноліття дівчата стикаються з проблемою нерегулярних місячних. Це відбувається тому, що тіло до цього моменту все ще знаходиться на стадії розвитку.

7. Місячні починаються у представниць прекрасної статі в період від 10 до 16 років. Таке явище, як затримка менструації, явище вкрай рідкісне, однак, якщо у віці 16 років у дівчини немає місячних, варто звернутися за допомогою.

8. Гіппократ зазначив, що в Греції жінки використовували тканину, яку обертали навколо шматочки деревини. В Давньому Єгипті в якості рудиментарного тампона використовували розм’якшений папірус. У 1929 році Ерл Хаас винайшов сучасний тампон. Він називався «щомісячне пристрій» або «менструальна пристрій».

9. Найбільш видимими фазами менструального циклу є кровотеча матки або ендометрія.

10. Дефлорировать дівчину тампон не може. Якщо у дівчини ще жодного разу не було статевого акту – вона незаймана. Трапляється і таке, що невинну пліву важко розірвати навіть під час статевого акту, так що тампон з цим завданням явно не впоратися. Багато компаній – виробники даної продукції стверджують, що невинні дівчата можуть без побоювань користуватися такими засобами гігієни.