Факти про фаст-фуд

Факти про фаст-фуд

– У 1950-му році в ресторанах швидкого харчування порція газованого напою становила 225 грам. А сьогодні у «МакДональдс», замовивши маленьку порцію кока-коли, вам нададуть 340 грам, а велика становить 900 грам. Це приблизно 310 ккал.

– За свій неперевершений смак готові страви повинні дякувати американську галузь штучних ароматизаторів. За рік це дає прибуток в 1,4 мільярда доларів. На додачу до полуничній коктейлю вам подадуть близько 50 штучних інгредієнтів.

– Куріння є першою причиною смертності в Америці. Другою причиною прийнято вважати ожиріння.

– За рік на рекламу продуктів, що містять сіль, цукор і величезна кількість жирів, США витрачають 33 мільярди доларів. Раніше в кожній дитячій телевізійній програмі була реклама їжі з фаст-фуду. Рекламували газовані напої, пластівці з великою кількістю цукру. Такі реклами були заборонені в 2009 році.

– У такому ресторані швидкого харчування, як «МакДональдс», велика порція картоплі фрі містить 29 грам жирів і 610 ккал.

– У 1921 році в Канзасі відкрилася перша закусочна фаст-фуд. Називалася вона «Білий замок». Фірмовим блюдом були гамбургери. Для населення це було в новинку. Покупців радувала стабільна ціна: до 1946 року вартість гамбургера становила 5 центів.

– У США щомісяця харчуються в «МакДональдс» більше 90% дітей.

– У «Bistro Moderne», в Нью-Йорку і в ресторані Лас-Вегаса «Brasserie», можна спробувати самий дорою бургер, вартість якого становить 120 доларів. І то не завжди – тільки в сезон чорних трюфелів. До складу бургера, крім трюфелів, входять овочі, яловича вирізка маринована в червоному вині, а так само сир пармезан. Ви готові заплатити за піцу 1000 доларів? А така існує! Начинено таке задоволення тонкими хвостами лобстерів, чотирма сортами ікри, зеленою цибулею і сметаною.

– В Америці найуживанішим овочем є картопля фрі.