Ефект куріння на прикладі близнюків

Ефект куріння на прикладі близнюків

Всім відомо про те, що курити шкідливо для нашого здоров’я. Однак, багато хто так і не відмовляються від цієї згубної звички. Курці часто чують на свою адресу: «кидай курити, а то шкіра валиться». Серйозно це, звичайно, курящими людьми не сприймається. Зверніть увагу: у цій статті ми розповімо вам, як куріння позначається на зовнішності, на прикладі близнюків.

-Нікотин несе серйозні пошкодження колагену та еластичної шкіри. З-за цього на шкірі набагато швидше утворюються зморшки, в результаті чого шкіра провисає.

-Якщо ви залежите від нікотину, якщо палите тривалий проміжок часу, то в епідермісі капіляри звужуються. Кровоносна потік різко слабшає, а з-за цього виникає як нестача кисню, так і різних поживних речовин. Цю нестачу відчуває, безумовно, весь ваш організм, але ваша шкіра страждає найбільше.

Ефект куріння на прикладі близнюків

-Дим, який виходить від сигарети, змушує людину часто жмуритися. Під час же самого процесу куріння змінюється шкіра біля рота. Саме в цьому чутливому місці у людини, що палить, в першу чергу з’являються зморшки.

-З-за куріння в організмі різко знижується рівень вітаміну С. Це призводить не тільки до зниження імунітету, а так само до того, що шкіра набуває сірий відтінок і втрачається здоровий колір обличчя. Не варто забувати, що нікотин згубно впливає не тільки на шкіру вашого обличчя.