Джекі Чан переніс 3000 травм

Джекі чан переніс 3000 травм

Три рази перебитий ніс, роздроблена щелепу, проломлений череп, поламана більша половина пальців, а так само ребер, одне плечі поламано, друге вивихнуте, вивих тазу, перелом коліна, багато травм хребта , а так само перелом. У віці 46 років в актора Джекі Чана немає на тілі жодного живого місця. Однак, не дивлячись на це, заради своїх шанувальників Джекі готовий стерпіти будь-який біль. В основному, наприкінці фільмів з його участю, показують епізоди трюків, які не вийшли. Саме вони змушують глядача сміятися і жахатися в один і той же час. Ось що сказав Джекі Чан в одному зі своїх інтерв’ю: «Моїм останнім днем кар’єри стане той день, коли я буду не в змозі самостійно виконувати трюки. Глядачі, які цінують і захоплюються моєю творчістю, впевнені, що у фільмах з моєю участю, вони побачать справжні дії. Ті картини, в яких я знімаюся, не йдуть ні в яке порівняння з голлівудським фальшем, в яких навіть каскадери, мають своїх дублерів.»

Такого актора, як Джекі Чана, знає кожна людина в будь-якій країні світу. В Інтернеті всесвітньо відомому акторові присвячено більше, ніж 20 тисяч сайтів.

Ми представляємо вашій увазі 10 найбільш серйозних травм, які отримав на зйомках Джекі Чан.

1.У фільмі «Поліцейська історія» актор впав з другого поверху і серйозно пошкодив хребет.

2.Этот ж фільм. Джекі ухилився від крісла, яке обертається і травмував потилицю.

3. І знову цей горезвісний фільм. Коли Джекі ковзав по стовпу під напругою вниз, то сильно обпік руки і на додачу травмував собі хребет.

4.На зйомках фільму під назвою «Суперполіцейський» Джекі Чан вибив плече в той момент, коли намагався ухилитися від вертольота.

5.Глубокое поранення вуха і голови актор отримав на зйомках фільму «Обладунки Бога», коли стрімко кинувся на скелі зі стіни будівлі.

6.А у другій частині цього фільму «Обладунки Бога 2. Операція Кондор», отримав серйозне ушкодження грудної клітини. Це сталося, коли він висів високо над землею на ланцюгу.

7.А ось поріз лівого ока, які мало не позбавив чоловіка зору, стався у момент ковзання спиною на возі у фільмі «Чудеса».

8.В «Кримінальної історії» Джекі повинен був пригнути між двох машин. Цей трюк закінчився тим, що актор пошкодив собі обидві ноги.

9. Забій потилиці отримав у фільмі «Лорд Дракон», коли падав з гори в низ.

10. Знову хребет Чана пошкоджений. Це траплялося при падінні з вежі у фільмі «Проект «А».