Дивні здібності людини

Дивні здібності людини

1. Вім Хофф – особистість, знаменита на весь світ. 48 – річний датчанин відчуває себе комфортно при великих мінусових температурах, плаває у водах Арктики. Здавалося б, це згубно позначається на організмі людини. Але немає. Знайти відповіді на незрозумілу реакцію організму людини лікарям так і не вдалося. При цьому Хофф абсолютно не скаржиться на своє здоров’я.

2. Мешканка Англії, Кей Андервуд, як тільки відчуває сильні емоції, відразу непритомніє. Найменші ознаки страху або гніву або простого сміху – і дівчинка позбавляється почуттів. Не рідко трапляється, що юна дівчина може падати в непритомність до 40 разів за день.

3. Наступна жінка з нашого списку володіє неймовірною пам’яттю. Вона пам’ятає абсолютно все, що бачила за останні 25 років. Вона може без проблем описати, наприклад, перехожого, якого побачила по дорозі в магазин 7 червня 1988 року, при цьому згадуючи найменші деталі. Вона так само пам’ятає марки і номера машин, на яких хоч на секунду затримався її погляд.

4. Містер Перрі, житель Великобританії, страждає від ліподистрофії – це хвороба, в ході якої у людини відсутня підшкірний жир. 59 – річний чоловік їсть все, що бажає: торти, жирну їжу. При цьому не поправляється ні на грам. Організм чоловіки моментально спалює жири, і шкіра дуже щільно обтягує м’язи. Це створює людині масу незручностей і неприємні відчуття. У ранньому дитинстві чоловік був повним хлопчиком, але коли йому виповнилося 12 років, він схуд за одну ніч, та так сильно, що будь-які спроби він не робив поправитися, всі закінчувалися невдачами.

5. Ретт Ламб – трирічна дитина страждає рідкісною аномалією – синдрому Кіарі. З моменту свого народження хлопчик не лише не закрив очі, але й не заснув ні одну хвилину. Дитячий мозок сильно деформований, пошкоджено міст і стовбур, вони затиснуті усередині хребетного стовпа. Ці відділи мозку, як відомо, відповідають за дихання, мова і сон людини.

6. Деббі Берд, мешканка Англії, страждає алергією. Здавалося б, що в цьому незвичайного. Але вся справа в тому, що у неї алергія на високочастотне випромінювання, а так само на радіохвилі. Такі звичні нам речі, як мобільний телефон, інтернет, мікрохвильовка, радіо, відразу викликають у жінки висип по тілу, а так само такі сильні набряки обличчя і повік, при яких вони стають практично в три рази більше.

7. Сара Кармен, 24-річна мешканка Великобританії, страждає синдромом постійного статевого збудження. Дівчина за день відчуває близько 200 оргазмів. Їх викликають будь-які коливання: поїздка в транспорті, їзда на велосипеді, загалом, будь-які вібрації. Такий спосіб життя приносить дівчині одні страждання.

8. Ешлі Морріс, підліток, проживає в Мельбурні, не може дозволити собі прийняти ванну, ні навіть освіжитися в душі. Їй взагалі заборонені будь-які контакти шкіри з водою. Дівчина страждає від алергії на воду, і крапля води або навіть поту призводить до сильної висипки. Лікарі кажуть, що Ешлі страждає від рідкісної форми алергії, яка називається водяна кропив’янка. У всьому світі таких випадків зафіксовано всього декілька.

9. Кріс Сендс, чоловік, житель Лінкольна, протягом 20 років безперервно гикає. Навіть уві сні чоловік не знає ні хвилини спокою від гикавки. Що тільки не робив Кріс: займався йогою, лікував гикавку медикаментозно і народними засобами, навіть вдавався до допомоги гіпнозу, але проблема так і не зважилася.

10. Наталі Купер зацікавила всю медицину. Організм 17 – річної дівчини не в змозі перетравлювати їжу, взагалі ніяку, крім Tic – Tac. За один день дівчина, що б не страждати від голоду, повинна вживати не менше 900 000 драже.