Дивні види спорту

Дивні види спорту

Видів спорту існує незліченна кількість. Багато спортивні ігри визнані Олімпійськими, серед яких існують і азартні, і жорстокі. Однак існують і дуже дивні спортивні ігри, які поки що не приймають участі на олімпіаді, але мають всі шанси на це. Саме про таких дивних іграх, які, не дивлячись ні на що, все ж визнано такими видами спорту, ми вас і познайомимо.

Переслідування сиру.  Цей вид спорту бере свого початку з Великобританії. Кожен рік в Глочестере, на схилі пагорба збирається натовп людей, а майстри сирної справи з пагорба спускають головки сиру. І ось за сиром, який котиться неймовірно швидко, спрямовується народ, намагаючись його наздогнати. Це змагання визнано офіційним видом спорту.

Забіг з дружинами. У цьому виді спорту змагаються фінські чоловіки. Таким чином, вони встановлюють свою перевагу над іншими. Метою такого дивного забігу, звичайно ж перемога. Але не думайте, що все настільки просто, адже місцевість, на якій проходять змагання – вода, ями і багато інші перешкоди.

Люди і коні.  Цей досить дивний вид спорту родом з Англії. Тут з кіньми змагаються люди, намагаючись перемогти у витривалості та швидкості. Швидше за все, цей вид спорту кращим коням дорога закрита, так як навряд чи людина здатний був би перемогти в цьому змаганні. Ці гра досить популярні серед англійців і беруть участь в них багато народу.

Підводний хокей. Думаю, такий неординарний вид спорту не варто з категорії найбільш видовищних. Навряд чи хтось здатний спостерігати за тим, як пересувається шайба під водою. Однак виходить це досить смішно: вода сильно гальмує рух гравців.

Змагання борід і вусів. Змагання визнано спортивним з 2007 року, а до цього моменту це був просто карнавал. Тут чоловіки хваляться, у кого з них найоригінальніша борода, а так само вуса. Що в цьому спортивного, мені, наприклад, не зовсім зрозуміло, так і спортом таке змагання назвати складно.