Дивні весільні традиції

Дивні весільні традиції

У кожного народу є свої звичаї і традиції і дуже часто вони не мають абсолютно нічого спільного зі звичними нам. Ця стаття познайомить вас з деякими весільними церемоніями різних народів. Отримавши запрошення на весілля і прийшовши з усіма весільними аксесуарами в Шотландії – швидше за все доведеться трохи забруднитися.

Шотландська традиція: наречена в багнюці. У шотландців, з нашої точки зору, дуже неординарне уявлення про те, як повинна виглядати наречена. Її, всю красиву, в білосніжному вбранні та фаті, слід вимазати брудом. Вважається, що чим сильніше вимазати наречену, тим менше бруду буде у відносинах у новоспеченої сім’ї. Сам ритуал так само вельми незвичайний. Усі присутні гості дуже старанно вимазують наречену сажею, закидають брудом, обливають її вбрання всілякими соусами. Саме в такому вигляді красуні-нареченій і належить пройти через все місто. При цьому вона зобов’язана відвідувати всі паби, які трапляються на її шляху.

Китайський ритуал: плач нареченої і рідних. Ця традиція, на мій погляд, взагалі не має нічого спільного з весіллям, проте … Цей обряд починається за 30 днів до весільної церемонії. Наречена зобов’язана плакати під голосіння. Кожен день вона плаче по 30 хвилин. Через 10 днів до плачу майбутньої нареченої приєднується її мати, а напередодні весілля до нареченої приєднуються всі інші члени сім’ї жіночої статі.

Німецька традиція: биття посуду. А ось таку традицію, думаю, багато народів б підтримали. На думку німців, в нове сімейне життя молодята повинні вступати з усіма новими речами. Так, після гуляння весь посуд, брудні тарілки і стакани, не миються, а розбиваються на осколки і потім, з чистою совістю, викидаються.

Індійська традиція: заміж за дерево. Жінки, який були народжені при певному розташуванні планети Марс в гороскопі: Манглік Доша, вважаються проклятими і не мають право виходити заміж. Проте жінки знайшли вихід зі сформованої ситуації. Просто виходять заміж найчастіше за якогось дерев’яного ідола. А потім позбавляються від нього, просто закопавши в землю. Вважається, що після такого ритуалу вони очищаються, і прокляття припиняє діяти. Після цього вдови мають повне право виходити заміж вдруге.