Дитячий садок з військовим ухилом

Звідки пішла назва дитячий сад?

Ще в далекому 1837 педагог за професією Фрідріх Фебель заснував спеціальне дитяче установа для дітей маленького віку, де вони могли б себе вільно почувати, грати, співати і танцювати, а за допомогою педагогів отримувати необхідні навички для життя. Така установа він назвав «KinderGarden» що в дослівному перекладі означає – дитячий садок. Фрідріх через аналогію намагався провести лінію між рослинами і дітьми, мовляв за дітьми потрібно піклуватися і доглядати так, як і за власним садом з рослинами. Так і донині на багатьох мовах світу такі установи називають дитячими садами.

Дитячий садок з військовим ухилом.

Такий незвичайний дитячий сад відкрили в Тайчжуні, на Тайвані. Діти від 3 до 6 років займаються у військовій формі (камуфляж) за спеціально розробленою системою вправ, багато в чому скопійованій від морських піхотинців. За запевненням творця програми Фун Юня, діти Тайваню мало сміливі і хоробрі порівняно з дітьми інших країн. Батьки, в свою чергу, дуже задоволені, вважаючи, що такий метод загартовує характер і краще готує малюків до дорослого життя.

Разом з педіатром закладу в програму крім розумового розвитку були включені гімнастика і військові тренування. Багато батьків возять дітей з далека, аби їх дитина ходила саме в цей дитячий садок. Що цікаво, діти поділяють думку творців програми і з задоволенням займаються, а багато хто навіть хваляться синцями та мозолями, придбаними під час занять. Наприкінці навчання вони проходять тести, за якими визначають, наскільки дитина впорався з усіма завданнями.

Звичайно, є й противники даної програми, які запевняють, що діти можуть себе травмувати. Однак, викладача впевнені – ризик мінімальний.