Дорогоцінний камінь смарагд цікаві факти

Дорогоцінний камінь смарагд цікаві факти

Смарагд вважається одним із самих коштовних каменів.

Ці кристали випромінюють найчистішу енергію сяючого зеленого кольору. Зелений – це колір енергії чакри серця, тому саме смарагд вважається символом щастя і безмежної любові. Кристали смарагду допомагають позбутися негативної енергії, налаштовують їх власника на позитивний лад, приносять успіх у справах і починаннях. Ці унікальні камені додають людині сили, необхідні для вирішення проблем і подолання життєвих труднощів.

Зелений колір ми спостерігаємо всюди – у кронах дерев і в м’якій траві, стелящейся під нашими ногами. Природа сповнена сяючою зеленої енергії. Вона втілюється в каменях, випромінюють яскраве зелене світло, одним з яких є смарагд. Вважається, що сяйво смарагду відкриває чакру серця, впускаючи в душу людини любов і благодать. Смарагд володіє безліччю чудових властивостей. Для людей, що народилися в травні, смарагд – прекрасний талісман і оберіг. Кільце зі смарагдом для закоханих – символ вічної любові і щастя.

Походження і значення смарагду

Свою назву смарагд отримав від грецького слова, що означає «зелений камінь». Кристали смарагду належать до величезного сімейства берилів і широко використовуються в ювелірній справі. Багаті родовища смарагдів знаходяться в Індії, Росії, Зімбабве, африканських державах, Єгипті, Австрії, Бразилії та Колумбії.

На світовому ринку найбільш цінними вважаються смарагди з Колумбії, вони завоювали світове визнання завдяки своїй високій якості, унікальній структурі і чистому яскравого зеленого кольору.

Смарагд – це камінь зеленого кольору, проте кольорова гама цих кристалів налічує безліч різноманітних відтінків. Деякі камені із сімейства берилів абсолютно безбарвні, наприклад гошен. До групи берилів також належить рожевий морганіт, який часто називають рожевим смарагдом, жовтий або жовто-зеленуватий геліодор, досить рідкісний темно – червоний берил і зелено-голубий аквамарин.

Зелений промінь вашому житті

Зелений промінь вчить нас шанувати все живе на планеті. Відчуття енергії зеленого кольору допомагає змінити життя на краще. Ваші емоції і любов, яка живе в серці, перегукуються зі Священною Любов’ю, чистою і високою формою любові. Людина, пізнав священну любов, будує своє життя відповідно до законів духовності і гармонії. Смарагд випромінює енергію, яка безпосередньо впливає на емоційний стан людини.

Співчуття, надія, щедрість, ніжність, доброта, спокій, вірність і безмежна любов – всі ці емоції в тій чи іншій мірі залежать від енергії зеленого світла. Щастя і добробут людини нерозривно пов’язане з проявами цих емоцій. Ми всі священні створення, укладені у фізичне тіло. На жаль, багато з нас не сприймають або не впускають у своє життя енергію духовності.