Дівчинка, яка народилася без носа

Дівчинка, яка народилася без носа

Тесса Еванс захоплюється абсолютно дитячими іграми: пустує, займається активними іграми на свіжому повітрі, посилає батькам повітряні поцілунки, танцює під улюблену музику. Її життя було б абсолютно нормальною, якби дівчинка не народилася з рідкісною аномалією: у дитини відсутній ніс.

Тессі всього півтора року. Аномалія, яка псує їй життя, називається аплазія – це відсутність з самого народження якого – або органу або ж частини тіла. У випадку з Тесою – це ніс. Ця аномалія дуже рідкісна – на всій території Великобританії зареєстровано всього 47 випадків. Не дивлячись на те, що у дівчинки відсутній нюх, та й взагалі носові пазухи, вона здатна чхати, кашляти, а так само застудитися.

Дівчинка, не дивлячись на всі труднощі, з якими вона вже зіткнулася в настільки юному віці, дуже життєрадісна і на її личку завжди цвіте усмішка. Для батьків з самого початку було дуже складно усвідомити, як таке могло статися з їх малятком, але тепер вони звикли до особливості дочки, і абсолютно не помічають її відмінності від інших.

Медиками було виявлено аномалія дівчинки ще в материнському лоні, під час проведення чергового УЗД. Саме воно показало, що лицьовій профіль дитини абсолютно плоский. Лікарі настійно рекомендували батькам терміново перервати вагітність. Батьки, не роздумуючи, відмовилися. Через пару тижнів після появи на світ, Тесса вже була вдома.

Аплазия не є єдиною проблемою малятка. Ще вона страждає від проблем з серцем, а так само з очками. У віці всього одинадцяти тижнів Тессі була зроблена операція з видалення катаракти на лівому оці. Операція пройшла успішно, але ускладнень уникнути не вдалося. З цієї причини дівчинка позбавлена ​​здатності бачити одним оком. Ще одна операція, – трахеостомія – яка дала можливість дитині дихати як під час вживання їжі, так і під час сну.

Початок життя цієї дитини видалося дуже складним, але, не дивлячись на це, дівчинка наповнена енергією і не сумує. Вона готуватися до безлічі операцій з протезування носа. Лікарі обіцяють, що її носик буде рости в міру її росту і при необхідності замінюватися на більший за розмірами.