Діти індиго

Діти індиго

Одна з найбільш обговорюваних тем у останній час – феномен «Діти Індиго». Вченим вдалося науково довести, що 95% народжених дітей в наш час мають ДНК відмінну від нашої. Вона змінена. Багато хто ставиться до такого факту досить скептично, деякі ж вважають таких дітей людьми нового покоління. Ну а деякі сприймають їх просто мутантами. Давайте спробуємо розібратися, ким же насправді є «Діти Індиго».

Чому «Індиго»?

Чому ж таких дітей називають «Індиго»? Це слово ввели в обіг люди, які вивчають різні паранормальні явища і здібності. В той час, коли вчені обстежили аури цих незвичайних дітей, стало відомо про те, що їх аури мають темно-синій колір, який не рідко називають Індиго. Досі ніхто не в змозі дати наукове пояснення даному феномену, але ось назва міцно закріпилася. Слід зазначити, що дати пояснення і аурі так само ніхто не в змозі.

Діти індиго

Здібності дітей Індиго.

Дітьми Індиго вважаються вельми неординарні люди, дуже відмінні від нашого звичайного уявлення про дітей. З самого раннього віку такі діти наділені різноманітними талантами, а так само незрозумілими феноменами. Вони здатні міркувати не тільки про долю світу, але й наділені сильними лідерськими якостями. Це саме та причина, з якої абсолютно неможливо застосовувати до них звичайні шаблони виховання.

Ніхто не може передбачити, якими наділені здібностями діти Індиго. Наведемо кілька прикладів: у віці 5-6 місяців вони здатні притягнути до собі яку-небудь іграшку одним поглядом. Після того, як награються, точно таким же чином відправляють її назад. Вони здатні з допомогою думки гнути алюмінієві столові прилади. Коли такі діти починають розмовляти, відразу починають згадувати про всіх своїх минулих життях, і ділитися зі своїми спогадами з оточуючими. Деякі діти Індиго мають здатність читати чужі думки.

Результати досліджень.

Дослідження показали, що діапазон електромагнітних коливань, які виходять від тіл дітей Індиго, становить від 3 222 000 до 11 350 000 Гц. Це число в три рази перевищує число, що виходить від тіла звичайної людини. Цікавий факт: діти Індиго для роботи використовують обидві півкулі головного мозку в три рази більше, ніж звичайна людина. Це діти – вундеркінди. Така особливість, природно, позначається на їх діяльності. Варто відзначити, що такі унікальні здібності не проходять даром. Багато діти Індиго не доживають навіть до свого повноліття. А все тому, що відсоток самогубства в 2 -3 рази вище, ніж серед звичайних людей. Більше 90% дітей Індиго, закінчують життя самогубством, навіть не доживши до свого десятого дня народження.

Діти індиго

Крім сильних психічних здібностей, діти Індиго мають досконалим імунітетом. На початку 90-х років у батьків, які були ВІЛ-інфіковані, народився немовля, який так само мав дану хворобу. Наявність хвороби лікарі підтвердили через рік після його появи на світ. А тепер уявіть собі явне здивування медперсоналу, коли у віці шести років у дитини в крові не виявилися ніякі сліди ВІЛ. Природно, вчені відразу зацікавилися таким феноменом. Медики взяли клітки дитини і помістили їх у чашки Петрі. Дивно, але після того, як клітини піддавали різними вірусами, на них це не справило жодного впливу.