Дідусь випадково дізнався, що він жінка

Дідусь випадково дізнався, що він жінка

66-річному китайцеві робили операцію на черевній порожнині, під час якої з’ясувалося, що у дідуся – кіста яєчника. У зв’язку з таким відкриттям медики провели детальне обстеження, під час якого виявили у пацієнта генетичні захворювання, наприклад, такі, як синдром Тернера – це захворювання, при якому жінки народжуються тільки з одного Х-хромосомою.

Люди з таким захворюванням мають цілком жіночу зовнішність, але при цьому не можуть зачати дитину. Лікарі так само виявили у китайця ще й вроджену гіперплазію наднирників. При цьому захворюванні в людському організмі чоловічих гормонів виробляється набагато більше. Саме це захворювання пояснює те, що пацієнт виглядає, як чоловік. На обличчі у нього є рослинність, так само має він і ряд статевих органів: невеликого розміру пеніс і не розвинені яєчка. Але, не дивлячись на це, має дуже не великий ріст: всього 1,37.

Природно, китаєць був дуже вражений такими новинами, але вирішив продовжувати жити, як чоловік. Медиками було призначено йому курс гормональної терапії.