Чорна горілка

Чорна горілка

У 1996 році Марк Дорман придумав горілку чорного кольору. Цю незвичайну горілку випускає BlaVod, якась британська компанія. На перший погляд може здатися, що створити алкогольний напій чорного кольору не становить праці, адже такі напої існують, наприклад, бренди, настойки, а так само багато сорти рому. Кілька людей розповідали, що пробуючи чорну горілку – не відрізнили б від звичайної, якщо не дивитися на колір.

Але справа в тому, щоб алкогольний напій залишався саме горілкою за органолептичними показниками. До створення такої незвичайної горілки є ще кілька свідчень, наприклад, вона ні в якому разі не повинна мати мутний колір, їй необхідно бути повністю прозорою, а так само неприпустимо, щоб барвники хоч в якійсь мірі фарбували ротову порожнину. Коли проводилися випробування, метою яких було досягти саме необхідної продукції, до горілки домішували різноманітні барвники і добавки. Вони, в свою чергу, вносили свій внесок, в результаті чого ця горілка автоматично переводилися в інші розряди алкоголю.

Цю горілку так і називають ,,Blavod,вона, як і будь-яка інша горілка має міцність 40 %, смаковими якостями абсолютно не відрізняється, має прозорий колір і, як стверджують дегустатори, дуже м’яка. А ось колір її не зовсім такий, який повинен бути, виходячи з назви. Вона не зовсім чорна, а скоріше має колір, що нагадує чорно-синій переливається, та ще й має зеленуватий відтінок. Багатьом цей колір дуже нагадує розбавлені чорнило.

Дивно, однак, Дорман був самим звичайним маркетологом. Він був переконаний, що його винахід обов’язково знайде славу серед міцних спиртних напоїв. Чорний колір ця горілка має завдяки барвнику, який добувають з акації кахету, і вона росте у Африці та Південній Азії.

 Цю горілку в основному використовують, як компонент для листкових коктейлів. Однак, якщо змішати її з іншими рідинами, то вийде: з апельсиновим соком – напій зеленого кольору; з водою – отримаємо срібний, а якщо таку горілку додати журавлинний сік, то отримаємо напій пурпурного кольору.