Чому кохання рідко буває взаємним

Чому кохання рідко буває взаємним

Вчені довели, що ЛЮБОВ – найбільш поширене захворювання, від якого немає ліків. Допомогти людині, яка страждає від кохання, практично не представляється можливим. Психологи стверджують, що так звану «справжню» любов відчуває лише 22% населення землі, і у 98% з них не почуття взаємне. Пояснюється це дуже просто: у наш час у сучасної людини просто не вистачає часу на такі високі почуття. Але якщо раптом у вас вона взаємна – не втрачайте один одного, боріться за неї, навіть така дрібниця як подарунок на ювілей жінці дуже важлива для вашої половинки!

Все йде досить одноманітно: дім – робота – дім. Додатково до цього багато стали егоїстичні, себелюбні на стільки, на почуття до кого-небудь, крім себе, в їх серцях просто не вистачає місця. Практика показує дуже гарний приклад: закоханий чоловік готовий зробити все, що завгодно для свого об’єкта обожнювання, жити все життя собі в збиток для того, щоб коханому (коханій) було добре. А адже таке ставлення призводить до того, що твоєю добротою і готовністю весь час поступатися починаю користуватися, а ось це дуже швидко набридає.

Такої людини дуже скоро перестають цінувати і починають сприймати як належне, перестають звертати увагу на його особисті інтереси і потреби і незабаром його і зовсім не помічають. На жаль, це людська психологія і з цим практично неможливо що-небудь зробити. Кажуть, чим сильніше ми любимо, тим менше люблять нас.