8 цікавих фактів про Кіндер Сюрприз

8 цікавих фактів про Кіндер Сюрприз

«Кіндер Сюрприз» – це кондитерський виріб у вигляді шоколадного яйця, містить всередині маленьку іграшку; спочатку призначене для дітей. Іграшки розробляються як власними, так і запрошеними дизайнерами і (за весь час існування) виготовлялися багатьма компаніями по всьому світу.

  1. «Сюрпризи» з шоколадного яйця радують нас з 1972 року. Їх винахідником був швейцарець Генрі Рот – дизайнер, якому в голову прийшла ідея створення іграшки, поміщається всередині Кіндер Сюрприз.
  2. Для країн з жарким кліматом яйця Кіндер Сюрприз з іграшками всередині випускаються Ferrero в менш «плавки» варіанті під назвою Kinder Joy.
  3. У зв’язку з повсюдним поширенням мережі Інтернет, виробниками «Kinder Surprise» було введено нововведення – «Інтернет-сюрприз».
  4. У лютому 2007 року на аукціоні eBay колекцію 90000 іграшок витягнутих з яйця Кіндер Сюрпризу була продана за 30000 €.
    8 цікавих фактів про Кіндер Сюрприз
  5. В Італії та Іспанії шоколадні яйця називаються «Kinder Sorpresa». У Німеччині – «Kinder Uberraschung» В Португалії і Бразилії – «Kinder Surpresa». У Швеції та Норвегії – «Kinderoverraskelse». В США – « Kinder Surprise».
  6. Крім Кіндер Сюрпризу компанія «Ferrero» виробляє цукерки, драже, тістечка, пасти, шоколад, батончики: Ferrero, Raffaello, Fiesta, Nutella, Duplo, Тік-Так і інше, інше…
  7. Шоколадне яйце Кіндер Сюрприз заборонено до продажу в США, де згідно з федеральним законом 1938 року не можна вкладати неїстівні предмети в продукти харчування.
  8. За 30 років існування Кіндер Сюрпризу було продано 30 мільярдів шоколадних яєць.