7 найцікавіших теорій, що пояснюють загадку Бермудського трикутника

7 найцікавіших теорій, що пояснюють загадку Бермудського трикутника

1. Комета

За цією версією 11000 років тому на дно океану впала комета – якраз в тому місці, де зараз знаходиться горезвісний Бермудський трикутник. Небесне тіло цілком могло володіти незвичайними електромагнітними властивостями, здатними виводити з ладу навігаційні прилади і двигуни літаків.

2. Гідрат метану

Глибоко під поверхнею Бермудського трикутника утворюються величезні пухирі, наповнені гідратом метану. Коли такий міхур «дозріває» і піднімається, на поверхні води утворюється гігантський пагорб, з якого корабель «зісковзує». Потім міхур лопається, утворюється воронка, в яку втягується судно. З літаками ще простіше – газ з міхура піднімається в повітря, контактує з гарячим двигуном і відбувається вибух.

3. Секретні випробування уряду

База, на яку грішать прихильники цієї теорії, називається Атлантичним центром підводного тестування та оцінки (AUTEC). За офіційною версією, ця компанія займається випробуванням підводних човнів, зброї та гідролокаторів. Але існує й версія, згідно якої саме там уряд контактує з позаземними цивілізаціями і відчуває різного роду інопланетні технології.

4. Літаючі тарілки або інопланетяни

За цією теорією в морських глибинах ховається інопланетний корабель, який, на відміну від попередньої версії, вивчає нас і наші технології. Або, на худий кінець, там знаходяться «ворота» в інше, невідоме землянам, вимір. У певний час ворота відкриваються, в нього запливають кораблі і залітають літаки.

5. Компас вказує на істинний, а не на магнітну північ

Бермудський трикутник – одне з двох місць на Землі, де магнітний компас вказує на істинний (географічний), а не магнітний північ. У звичайній ситуації при прокладці курсу корабля моряки цю різницю враховують. А в тих районах, де компас працює інакше, нічого не варто заблукати і налетіти на риф.

6. Складні погодні умови

Небо над Бермудським трикутником і правда досить неспокійний – теплі і холодні повітряні маси постійно стикаються, приводячи до штормів і ураганів. Плюс швидка течія Гольфстріму. Все разом, безумовно, створює певний ризик для будь-якого виду транспорту.

7. Людський фактор

Район Бермудського трикутника – місце досить жваве. Тропічний клімат і кристально чиста блакитна вода приваблюють сюди як досвідчених пілотів і моряків, так і аматорів. Враховуючи мінливу погоду, швидкі течії і велика кількість островів-близнюків, розсипаних по всьому регіону, збитися з курсу, сісти на мілину або опинитися далеко від місця, де можна дозаправитися простіше простого.