35 цікавих фактів про Facebook

35 цікавих фактів про Facebook

Головні факти:

1. На Facebook зареєстровано більше 1 мільярда людей.
2. У середньому 50% всіх користувачів заходять на сайт щодня.
3. На даний момент найбільш швидко зростаюча вікова група це люди від 35 років – старше покоління підключається до молодих.
4. Більше 35 мільйонів чоловік оновлює свій статус («Про що Ви думаєте?») Щодня.
5. Понад 2,5 мільярда фотографій і 14 мільйонів відео роликів завантажуються користувачами кожен місяць.
6. Більше 3,5 мільярда одиниць контенту (посилання, фотографії, відео, історії, замітки і т.д.) ділиться (за допомогою кнопки «Поділитися») між користувачами щотижня.
7. Більш 3500000 подій створюються кожен місяць.
8. На сайті більше 1,6 мільйона активних сторінок і якщо скласти всіх шанувальників, то вийде цифра 5,3 мільярда (один користувач може бути прихильником багатьох сторінок).

У середньому кожен користувач …

9. Має 130 друзів і відправляє 8 запитів на місяць на дружбу.
10. Витрачає більше 55 хвилин на сайті Facebook. У сукупності понад 6 мільярдів хвилин витрачається на сайті Facebook користувачами у всьому світі кожен день – це в два рази більше ніж на сайт Google.
11. Натискаємо на кнопку «Подобається» 9 разів на місяць.
12. Пише 25 коментарів на місяць до різного виду контенту і є учасником 25 груп.
13. Стає шанувальником 2 сторінок кожен місяць.
14. Запрошується на 3 події на місяць.

Міжнародний зростання

15. Facebook переведений більш ніж на 70 мов.
16. Близько 70% користувачів сайту знаходяться не в США, а сам Facebook має офіси в наступних містах: Дублін, Лондон, Париж, Сідней, Торонто, Нью-Йорк, Чикаго, Атланта, Даллас і Детроит.
17. Більше 300 тисяч користувачів допомагали перевести Facebook на різні мови.

Цікаві факти

18. Більше 70% користувачів використовують ті чи інші Додатки на сайті.
19. Більше 65 мільйонів чоловік заходять на Facebook використовуючи мобільні пристрої – ці користувачі на 50% активніше ніж ті, які використовують комп’ютер.
20. Психологи США представили світлу новий діагноз Facebook залежність (FAD).
21. Марк Цукерберг (творець Facebook) є наймолодшим мільярдером.
22. У вересні 2009 року Марк Цукерберг вперше оголосив, що «Facebook» вийшов на позитивний фінансовий баланс, тобто сайт заробив більше грошей, ніж витратив.
23. У Флориді Консультативний комітет судової етики заборонив суддям і адвокатам цього штату додавати один одного в друзі на «Facebook».
24. Сирія, Китай, Іран заборонили «Facebook».
25. 39-річний батько з Пенсільванії був заарештований за те, що пропонував користувачам «Facebook» свою 13-річну дочку для сексу. А 17-річний Роберт Батлер-молодший, який обстріляв директора і заступника директора школи в місті Омаха, штат Небраска, перед злочином і самогубством залишив передсмертну записку на своїй сторінці в соцмережі «Facebook».
26. Недавнє опитування 500 найбільших американських коледжів виявив, що 10% приймальних комісій переглядають профілі на «Facebook» для оцінки абітурієнтів. Члени приймальних комісій розповіли, що те, що вони бачили, в основному негативно позначилося на їх думці.
27. Російська інвестиційна компанія «Digital Sky Technologies» інвестувала $ 200 млн. У «Facebook» в обмін на 1,96% частки в сайті. У минулому році банк «Goldman Sachs» і «DST» спільно вклали ще 500 мільйонів доларів у розвиток соціальної мережі.
28. Першою людиною, що інвестували в «Facebook», був один із засновників PayPal Пітер Тіль, який вклав у проект $ 500 000 в червні 2004 року.
29. Коли в «Facebook» змінилися налаштування конфіденційності в грудні 2009 року, приватне фото Цукерберга, в якому він був без сорочки, тримав плюшевого ведмедика і виглядав п’яним, стало надбанням громадськості.
30. Програма «Gaydar», розроблена в Массачусетському технологічному інституті, могла визначити за особистим профілем користувача «Facebook», гей він чи ні.
31. 20-річна співробітниця IBM в Канаді не отримала допомогу по хвороби від своєї страхової компанії, тому що страховик побачив на її сторінці в «Facebook» життєрадісні фото, викладені в той період, коли вона була в лікарняній відпустці. Її хворобою була депресія.
32. В Австралії діє протокол оповіщення обвинувачених про суд повідомленням на «Facebook». Виклик до суду (повістка), розміщений на сторінці користувача, є юридично обов’язковим.
33. Сайт під назвою «Usocial» продає своїм клієнтам друзів і шанувальників на «Facebook». Навіть після вимоги від «Facebook» припинити це, «Usocial» заявив, що не закриє сервіс повністю.
34. Пост одного з користувачів на «Facebook» привів до пожертвування нирки.
35. Додатки для «Facebook» створюють 800.000 розробників.