10 найрозумніших людей, які любили “пихнуть”

10 найрозумніших людей, які любили 171пихнуть187 Марихуана в наших краях заборонена: чи не тому у нас так мало Нобелівських лауреатів? На Заході, де люблять «пахкати», з цим простіше – геніальні ідеї закордонних розумників часто виникають з диму конопель. Ми зібрали десятку таких любителів поєднати приємне для себе з корисним для всього людства.

Нобелівські лауреати, лікарі, генії IT-індустрії – багато хто з них удобрювали свої безцінні мізки затягуванням марихуани.

Стів Джобс

Колишній глава Apple, творець iPad і iPhone, ще в коледжі курив марихуану і їв LSD. Було це в 1972 році, а через 12 років президент Рейган вручив Тямущий наркоману Національну медаль за розвиток технологій. У 2007 році журнал Fortune назвав Джобса найвпливовішим бізнесменом. А губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер (теж, до речі, курив травку в молодості), помістив ім’я Джобса в Холі Слави.

10 найрозумніших людей, які любили 171пихнуть187

Карл Саган

Американський астроном і астрофізик. Напевно, є якийсь зв’язок між його пристрастю до марихуани і пошуком позаземних цивілізацій. Крім 500 наукових робіт і статей, Саган є автором роману Контакт, який в 60-і роки бив рекорди продажів. Щоб знайти сліди інопланетян, Сагал заснував Планетарне суспільство. Що ж, прекрасна ширма для суспільства анонімних наркоманів.

10 найрозумніших людей, які любили 171пихнуть187

 Стівен Гулд

Відомий американський палеонтолог, біолог-еволюціоніст та історик науки. Захворівши на рак, пристрастився до медичній марихуані, ставши затятим захисником її вживання. Гулд віщав: «Це за межами мого розуміння, чому ми не можемо приймати таке прекрасне речовина тільки тому, що іншим воно на шкоду». Можна підписатися під кожним словом великого вченого!

10 найрозумніших людей, які любили 171пихнуть187

 Френсіс Крік

Британський біолог, який отримав Нобелівську премію за відкриття подвійної спіралі ДНК в 1962 році. Кажуть, поки Крик відкривав спіраль, він міцно сидів на кислоті. Але це з області домислів. А ось факт: Крик співтовариші заснував товариство з легалізації марихуани (Soma). На його думку, «травка» допомагає відкрити шлюзи для абстрактного мислення.

10 найрозумніших людей, які любили 171пихнуть187

 Маргарет Мід

Коли Маргарет померла в 1978 році, вона була найбільш відомим антропологом планети. Її перу належать понад 40 книг. А за легалізацію марихуани вона виступала навіть перед Конгресом США, чим і запам’яталася мільйонам.

10 найрозумніших людей, які любили 171пихнуть187 Ендрю Вейл

На його честь назвали гриб. Мабуть, в грибах слід шукати причину, чому доктор Вейл виглядає так, ніби всю ніч літав до наркотичних снах. Відомий натуропат, пропагандист альтернативної медицини – в тому числі вживання всяких трав. І не тільки у вигляді їжі.

10 найрозумніших людей, які любили 171пихнуть187

 Кері Малліс

Ще один нобелівський лауреат і ще один шанувальник легких наркотиків. Втім, не тільки легенів – придумуючи метод полімеразної ланцюгової реакції, на звичайній травичці далеко не заїдеш. Мулліс сам відкрив рецепт успіху, розповівши, що марихуана допомагала йому тільки в симбіозі з кислотою.

10 найрозумніших людей, які любили 171пихнуть187

  Олівер Сакс

Британський невролог, який використовував своїх пацієнтів для власного літературного успіху, описуючи їх історії у своїх книгах. Марихуану вважав не тільки способом розслабитися, але і впровадитися в чуже свідомість, щоб написати чергову книгу про божевільного.

10 найрозумніших людей, які любили 171пихнуть187

 Ричард Фейнман

Американський фізик, який допомагав створювати ядерну бомбу. За відкриття в квантової електродинаміки отримав Нобелівську премію. Як він визнавав сам, курив травку через постійну близькості до реактора.

10 найрозумніших людей, які любили 171пихнуть187

 Сергій Брін

Розробник Google і мільярдер. Народився в Москві. У 1979 році родина Бріна перебралася до Штатів, коли майбутньому математику було 6 років. Тут ми повинні оперувати не фактами, а припущеннями. Хтось може собі уявити, що можна було зробити геніальний Google без доброчинної допомоги канабісу? Та ще й проживаючи в Америці, де не курить тільки ледачий?

10 найрозумніших людей, які любили 171пихнуть187