10 дивовижних фактів про побачення

10 дивовижних фактів про побаченнях

Вчені не втомлюються проводити дослідження, вивчаючи особливості романтичних відносин. Можливо, деякі відомості послужать вам хорошим радою.
Дізнайтеся про самих цікавих та пізнавальних фактах про побаченнях і знайомствах, які опублікував іноземний портал facts.randomhistory.com.

1. Жінка може збільшити свої шанси на те, що з нею познайомиться сподобалася чоловік, якщо вона розпрямить плечі і схрещені руки, обміняється з ним поглядом і посміхнеться.

2. 33% віртуальних романів переростають у реальні.

3. 92% матерів-одиначок найбільше хотіли б зустріти розлучених чоловіків, у яких теж є діти.

4. Більшість пар розлучаються на третій чи п’ятий місяць після початку відносин.

5. Погоджуючись на знайомство по інтернету, жінки найбільше побоюються зустріти маніяка або серійного вбивцю, в той час як чоловіки бояться, що їх нова знайома виявиться … товстою.

6. Дослідники з США впевнені, що жінки і чоловіки становлять перше враження один про одного ще до того, як один з них відкриває рот. Тому дуже важливо дивитися на партнера відкрито, з посмішкою, і не сутулитися.

7. Службові романи дуже популярні, адже ми проводимо на роботі так багато часу! За статистикою, 4 з 10 службових романів закінчуються весіллям.

8. Якщо ти хочеш закласти фундамент відносин після першої ж зустрічі, називай свого нового знайомого на ім’я під час побачення.

9. Нескінченні суперечки про те, коли чоловік повинен зателефонувати після першого побачення, вже порядком набридли. Однак дослідники відносин вважають, що перший дзвінок слід здійснити через два або чотири дні, але ніяк не пізніше і не раніше.

10. У більшості випадків, вперше пара цілується на другому побаченні.